Bbntürk Haberleri

Bbntürk Haberleri

AK Parti'yi Şok Eden Açıklamalar

Kuruluşunun 20'inci yılını kutlamaya hazırlanan Ak Parti'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski Genel Başkan Danışmanı Prof. Dr. Yasin Aktay'dan iki önemli itiraf geldi. Aktay, muhafazakar demokrat parti kavramının tutmadığını belirterek "AK Parti çok değiştirdi ve bu onun muhafazakar kavramını üstlenmesiyle ilgili bir çelişki ortaya çıkardı. AK Parti devleti, siyasi teamülleri ve toplumu değiştirdi. Bunun neresi muhafazakarlık?" diye sordu. Aktay, Parti'nin Kürt siyaseti konusunda ise daha sert açıklamada bulunarak "bizim rakiplerimiz siyasi elitlerimiz, kendi siyasi aktörlerimiz. Kasıkla verdiğimizi kepçeyle geri alıyoruz onlardan" dedi.

Tamer Korkmaz Politik Adam'da

Günlük yazıları ve çarpıcı açıklamalarıyla gündemi değiştiren Tamer Korkmaz Politik Adam Programı'na konuk ediyor.

Fehmi Çalmuk, Saadet Partisi'ndeki Gelişmeleri Anlatacak

Fehmi Çalmuk BBNTürk Ekranlarında sunduğu Politik Adam programına bu kez kendisi konuk olarak Saadet Partisi'ndeki gelişmeleri anlatacak.

Kazdağlı: Türkiye’de Yeni Bir Yapılanma İhtiyacı Var

Celal Kazdağlı BBN TÜRK özel yayınında önemli açıklamalarda bulundu.

Metin Külünk Politik Adam'da

Politik Adam programı bu hafta Ak Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve eski İstanbul Milletvekili Metin Külünk"ü konuk ediyor.

Erkan Mumcu'dan ' Tek Adam Rejimi ' Eleştirisi

Politik Adam programında Fehmi Çalmuk'un konuğu olan Eski bakan ve Anavatan Partisi eski Genel Başkanı Erkan Mumcu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne eleştirilerde bulundu.

Erkan Mumcu Politik Adam'da

Politik Adam Programı 2 Mayıs 2021 Pazar günü Saat 10.00’da BBN Türk ekranlarında…

Babacan Dönemine Büyük Suçlama

Masum Türker, DEVA Partisi Ali Babacan'ın ekonoımiden sorumlu olduğu dönem ile ilgili şok tartışılacak bir iddiada bulundu. Türker " Ancak esas oyun Türkiye'nin kaybı dövviz oyunundadır. 128 milyar olayı araştırılırsa en çok iktidarın işine yarayacak. O zaman Başbakanları şimdiki Cumhurbaşkanlarının da fark etmediği fon sistemiyle Türkiye soyuluyordu. "

28 Şubat' a Yeşil karıştı

www.politikadam.com genel yayın yönetmeni gazeteci-Yazar Fehmi Çalmuk, 28 Şubat'ta yaşadığı işkenceleri canlı yayında anlattı. Çalmuk "Elimde, göğsümde sigara söndürdüler. Söndüren adam Zaman Gazetesi cebinde, ‘namaz kılayım geleyim’ diyordu" dedi.

Yılmaz Ateş CHP'yi Değerlendiriyor

Fehmi Çalmuk'un soracak CHP eski Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Ateş cevaplayacak.