Etiketler

ByLock'un sahibi itirafçı oldu!

'FETÖ'nün şifreli haberleşme programının lisans sahibi David Keynes'in 9 Haziran'da etkin pişmanlık hükümlerinden faydalanmak için Türkiye'ye gelip teslim olduğu ortaya çıktı.

Siyaset, Soylu'nun Tarihi Açıklamalarını Tartışıyor

Türkiye, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun tartışıyor.

Soylu Nereye Çomak Soktu?

www.habermotto.com yazarı Hande Gülbahar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yönelik saldırıların Sedat Peker'in açıklamalarıyla yeni bir boyuta ulaşmasının altında terör örgütlerine yönelik kararlı tutumunun yattığını belirtti. Gülbahar "Şimdi el birliği ile Pensilvanya’daki sapıklardan Kandil’deki katillere kadar, Furkan’cısından İngiliz sevdalılarına kadar ekip halinde Joe Biden’ın yazdığı 2023 hedefine koşuyorlar" dedi.

Davutoğlu, FETÖ Liderine "Türkiye'ye Dönün" Dedim

Mehmet Ağar'dan sonra Pensilvanya'ya devletin bilgisi dahilinde gittiğini söyleyen isimlere Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'da katıldı. Davutoğlu, terörist başı Gülen'e "Türkiye'de 28 Şubat şartları yok. Türkiye'ye gelmesi gerektiğini söyledim" dedi.

Haberimiz Ses Getirdi

AK Parti’li vekil Ali Şahin, “Erdoğan’ı 15 Temmuz’da susturmaya gücü yetmeyen vatan haini, ihanet şebekeleri New York meydanlarında yüzbinlerce dolar harcayarak ‘Stop Erdoğan’ ‘Erdoğan’ı Durdurun’ ilanı veriyorlar. Başaramayacaksınız... New York’ta da yenileceksiniz...” diye yazdı.

"Stop Erdoğan" Diye İlan Verdiler

Fetö'cüler ve HDP'nin sık sık gündeme getirdiği cezaevlerindeki hamile kadın ve çocuklu tutuklularla ilgili kampanyada  Time Meydanı'ndaki Türkiye karşıtlığı ilanlarda yerini aldı ilanda "5000 kadın + 780 bebek politik sebeplerle cezaevinde" yazıldı.

Erbakan'ın Ağlatan Dilekçesi

Vefatının 10. yıl dönümünde Necmettin Erbakan'ın kayıp trilyon davasında hastaneden heyet raporu alma sürecini Genel Yayın Yönetmeniz Fehmi Çalmuk gündeme getirdi. Çalmuk yazısında Erbakan'ın yasaklanması emrinin FETÖ lideri tarafından verildiğini "“Hocanın elini kolunu kesin” demişti." diyerek ifade etti.

Özgür Özel: Örgüt Emriyle Hamile Kalıyorlar

CHP'li Özgür Özel tarafından söylendiği ortaya çıktı. Özel " Cezaevindeki kadınlar, örgüt talimatıyla hamile kalıyorlar, insanlar işkence var diyorlar, ancak soruyoruz, kimse, bana işkence yapıldı demiyor” dedi

DEVA'ya Genç Siviller Çökmüş

Demokrasi ve Atılım Partisi İstanbul il yönetimi üyesi Oğulcan Tanrıyar'ın istifa mektubu DEVA yönetimine yönelik zehir zemberek eleştirileri içeriyor.

KAN-TER-ÖRİSTTİR

ABD’de 54 senatör 9 Şubat’ta ABD Başkanı Joe Biden’a gönderdikleri mektupta, Türkiye’ye baskı yapmasını istemiş ve FETÖ’cü isimleri de mağdur gibi göstermişlerdi. AK Parti, CHP, İYİ Parti ve MHP’den 87 milletvekili ise yayınladıkları bildiriyle "Mektupta adı geçen kişi, terör örgütü başını 'baba' olarak kabul eden, örgüte mensubiyetini kendi beyanlarıyla teyit eden, aile üyeleriyle birlikte kanlı darbe girişimini alenen destekleyen bir teröristtir" ifadesine yer verildi.

Maklubeci Kanter, AB Parlamentosu'nda

AB'nin yaptığına bak: "Türk Halkı İçin Demokrasi ve İnsan Hakları" toplantısının konuşmacısı FETÖ lideri Gülen’in ‘manevi oğlum’ dediği basketbolcu Enes Kanter

FETÖSAVAR Soylu'ya Twitter Engellemesi

Terörle etkin mücadelede önemli mesafe aldıran İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan yapılan engelleme sayısı 3'e çıktı.

Uysal: Kimseyle Katolik Nikahımız Yok!

Yurt çapında yaptığı gezilerde kendisine Millet İttifakı’nın içinde DP’nin yer almasının sorulduğunu hatırlatan Gültekin Uysal, “Kimseyle Katolik nikahımız yok. Kimseni de bizimle Katolik nikahı yok. “ diye konuştu.

Balıkesir'de eş zamanlı FETÖ operasyonu

Balıkesir merkezli 3 ilde eş zamanlı yapılan FETÖ operasyonunda yakalanan 5 kişiden 1'i tutuklandı.