Mahir Ünal Haberleri

Mahir Ünal Haberleri

İyi Parti Haber Ajansı mı Kurdu?

Mahir Ünal Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yakınındaki isimlerden biri. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı... Her söylediği haber ,her işaret ettiği televizyonda ya konuşuyor ya da konuşturulmuyor. Hal böyle olunca eski bakan olarak yüksek dereceli korunan Mahir Ünal'a saldırı olacak ve bunu Türkiye yalnız ve yalnız İyi Parti Kahramanmaraş il başkanının sosyal medya hesabından öğrenecek. Haber Ajansı mısın be mübarek?

Bir Bardak Polemiği Eksikti

Çiftçinin iPhone telefon kullanmasını eleştirmesiyle tepki toplayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, aynı programda Türkiye’de bir dönem bardak olmadığı söyledi. Ünal'a tiyatro oyuncusu Behzat Uygur'dan geldi. Uygur, Şahane Pazar programından bir görüntü paylaşarak "Madem yoktu. Bu bardak oyununu nasıl yapıyorduk" ifadelerini kullandı.

Mahir Ünal, TV 5 Kavgasının Arkasında Ne Var?

Olay ne çiftçinin elindeki akıllı cep telefonu ne de kamuoyunun gündeminde olayın bu kadar geniş yer tutması. Politik Adam tartışmanın yaşandığı Ak Parti ve Saadet Partisi cephesinde olayın perde arkasını araştırdı.

Yarkadaş, Gazeteciliği Bırakacağını Açıkladı

Ak Partili Mahir Ünal partisinin oyunun yüzde 44 olarak açıklayınca gazeteci Barış Yarkadaş "tek başına yüzde 44 alsın, burada söz veriyorum, gazeteciliği de bırakacağım" dedi.