Etiketler

İyi Gelecek , Deva Saadet (1)

Son günlerde çalkantılı bir süreçten geçen Millet İttifakı , 3.İttifak Arayışında mı ? sorularına usta gazeteci Fehmi Çalmuk ' İYİ GELECEK DEVA SAADET ' adlı köşe yazısın'da www.politikadam.com sitesinde cevap aradı .

HDP İşbirliği İddiası Bile Tepkiye Yetti

İl sınırında partililer tarafından karşılanan Akşener, İkizdere ilçesine geçti. Esnaf ziyaretinde bulunan Akşener’e bir grup, tepki gösterdi. Bu sırada grupla, İYİ Partililer arasında gerginlik çıktı.

Meral Akşener: Neler oluyor Sayın Erdoğan

İyi Parti lideri Meral Akşener, "Bugünlerde bir şeyler oluyor" diyerek Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın Mısır'a ilişkin "Bölgesel barış için yeni bir sayfa açılabilir" açıklamalarına işaret etti. Akşener, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, "Sayın Erdoğan bu konuları bakan ve sözcüne açtırarak nabız mı yokluyorsun, Rabia'yı öksüz mü bırakıyorsun? Tarih tekerrür mü ediyor? Rabia'yı bu kez de Sisi'nin sofrasında mı bırakıyorsun?" diye seslendi.

Kavgada Söylenmez !

İYİ Parti'nin sosyal medya hesabından, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'le ilgili paylaşımı Vatan Partilileri kızdırdı.

Akşener Krizi Nasıl Çözdü?

Kongre sürecinde operasyonla suçladıkları isimlerle bundan sonra nasıl yol yürüyeceklerine ilişkin sorulara  Aytunç Çıray, "ileriye bakmak gerektiğini" söyleyerek cevap verdi.