Muharrem Ince Haberleri

Muharrem Ince Haberleri

'Tek aday mı çok aday mı?'

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, ortak basın açıklaması gerçekleştirdi. İki lidere, cumhurbaşkanı seçimi için İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yaptığı “tek aday” ve Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin yaptığı “çok aday” önerisi soruldu.

Kimsin sen de benim afişlerimi söküyorsun

İzmir’de partisinin olağan kongresine katılan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, kongre afişlerinin belediye tarafından toplatıldığını öne sürerek İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i eleştirdi. İnce, "Kimsin sen de benim afişlerimi söküyorsun ? Bak başkan bu afişler diğer partilerinkine benzemez. Memleket Partisi’nin afişleri farklı onlarda belediye rantı yok. Hazine parası yok. Gönüllülerin parası var. Bu parayı senden alırım. Hizmet yapayım ya da yapmayayım İzmir zaten çantada keklik diyorsan, öyle değil artık seçenek var Memleket Partisi var. Öyle yağma yok" diye konuştu.

İnce'den CHP'ye sert eleştiri

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Nazilli CHP İlçe Başkanlığı balkonundan kendisine el sallayan kişinin görevden alındığını belirterek, "Bunlar mı demokrasi getirecek memlekete, Allah bunların eline insanı düşürmesin" dedi.

Muharrem, Makam Odasını Kendi Döşüyor

Memleket Hareketi'ni başlatan ve bu oluşumu siyasi partiye dönüştürme yolunda olan Muharrem İnce "Genel başkan odasını ben döşüyorum" dedi

İnce'ye Villa Sorusu

24. Dönem CHP Adana Milletvekili Ümit Özgümüş, yeni parti kuracağını beliren eski CHP'li Muharrem İnce'ye " Villayı emekli maaşınla mı aldın?" diye sordu.

E-Devletten İstifa Etti

"Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'istifa et' diyemeyen muhalefet de istifa etmelidir" diyen İnce, "İkisi de birbirinden beter. Biri merkez de, diğeri belediyelerde iktidar. Mutlu bir azınlık var ülkede. Bi iktidardan da bu muhalefetten de huzur gelmez ülkeye" dedi.

9 Kez Seçimi Kaybeden Kılıçdaroğlu Başarısız

Dizilerde oynadığı ilginç karakterler ile ünlenen Hakan Karahan, Muharrem İnce gibi CHP Liderini eleştirdi. Karahan " 9 seçimi de kazanamayan Sayın Kılıçdaroğlu, bence başarısız. Bir insan bir kere kaybeder, iki kere kaybeder. Bizim dizi ya da film sektöründe de öyle. Sana rolü verirler, dizi dördüncü bölümde yayından kalkarsa bir daha başrol zor olursun. Aynı şekilde tutmayan dizilerde senaristi, yönetmeni, oyuncuları hemen değiştirirler. Bu hayatın gerçeğidir. Ama politikada kimse koltuğunu bırakmıyor."

Moğollar CHP Seçmeni İçin Ne Dedi?

Daha önce Muharrem İnce'ye "verdiğim oyu haram etme" diyen müzisyen Cahit Berkay şimdi de CHP'den istifa eden Milletvekillerine tepki gösterdi

İmamoğlu, Ağbisini Uyardı

İmamoğlu, "Abim olarak yıllardır hep bir arada olmuşuzdur. Gelmiştir. Hiçbir ortamda da yalnız bırakmamıştır." dediği Muharrem İnce'yi “Bundan sonraki yol tercihi bana göre yanlış, umarım parti kurmaz” diyerek uyardı.