Etiketler

15 Temmuz Gecesi Halkın Arasında Tek Soylu Vardı

Genel yayın Yönetmenimiz Fehmi Çalmuk 15 Temmuz gecesi yaşadıklarını Akit ve Hürses Gazetelerine anlattı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun TBMM önünde halkın içine karıştığını belirten Çalmuk " Vatanı böldürtmeyeceğiz, bayrağı indirtmeyeceğiz. Bu aziz milletimiz yanımızda, arkamızda olduğu müddetçe hainler başarılı olamayacak. Allah gazanızı, gazamızı mübarek etsin" konuştuğu hatırlattı.

MHP ile Yurt Partisi arasında Soylu polemiği

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin danışmanı Yıldıray Çiçek, İçişleri eski Bakanı Sadettin Tantan'ın, Bahçeli ile ilgili sözlerine sert bir yazıyla yanıt verdi.

TBMM Başkanı Şentop'tan '10 Bin Dolar Maaş Alan Siyasetçi' Sorusu

TBMM Başkanı Şentop, 'mafyadan 10 bin dolar maaş alan siyasetçi' iddiasıyla ilgili Süleyman Soylu'ya bir yazı göndererek açıklama yapmasını istedi.

Ak Parti'de Gecikmiş Bir Hesaplaşma

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Ahmet Davutoğlu hakkındaki açıklamaları siyasetin gündemine oturdu. Soylu "Erdoğan'ı erterne etmekk"le suçladığı Davutoğlu'na karşı 20216 yılındaki hamlelerini anlattı. Davutoğlu ise Binali Yıldırım, Süleyman Soylu ve Berat Albayrak'ın kendisine kumpas kurduğunu söyledi.

Devlet, Bakanına Sahip Çıktı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, organize suç örgütü soruşturması kapsamında aranan Sedat Peker'in bir süredir yaptığı Youtube yayınlarıyla birtakım iddiaları sonrası İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya destek verdi. Erdoğan, "Terör örgütleri gibi, suç örgütleriyle mücadelesinde de İçişleri Bakanımızın yanındayız" dedi.

Kim Daha Süslü ?

Organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker'in, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu hedef aldığı videolarda kullandığı "Süslü" ifadesi gündeme damga vurdu.

Savcıya Anlatacak, Yer Gök İnleyecek

İstifa etmeyeceğini belirten Süleyman Soylu yakın döneme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Ancak videolarda gündeme getirilen konular ilgili olarak savcılığın yapacağı soruşturmada bütün bildiklerini anlatacağını söyledi

Soylu'ya Sahip Çıktı, 'Videolara Rehin Olmayız' Dedi

MHP lideri Devlet Bahçeli, "Hiç kimse TSK'nın onurlu komuta heyetine çamur atamayacaktır. TSK'nın ve İçişleri Bakanı'nın yalnız olmadığını ifade ediyorum. Konu devletimizin saygınlığı ve bekasıdır. Herkes yerini bilmek zorundadır. Herkes ağzından çıkanlara dikkat etmekle mükelleftir. Türkiye'nin gündemi video ile rehin alınamaz. İftiralarla ele geçirilemez" dedi.

Okuyun Karar Verin

Organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker'in, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu hedef aldığı videolarda kullandığı "Süslü" ifadesi, Süleyman Soylu'nun kıyafetlerine bakılınca yeni bir tartışma başlattı.

Burada Asil Hedef Cumhurbaşkanı Erdoğan’dır

Usta Gazeteci Fehmi Çalmuk BBN TÜRK özel yayınında konuştu.

Peker Oyuna Geldiğini Anlamış Gibi

Fehmi Çalmuk İçişleri Bakanının ‘Pislik mafya babası’ demesine Sedat Peker’in sinirlenmesine değerlendirdi.

Süleyman Soylu Yalnız mı Bırakıldı ?

Gazeteci Talat Atilla ve Fahrettin Damga, Peker’in açıklamaların derinlemesine analiz ediyor…

Siyaset, Soylu'nun Tarihi Açıklamalarını Tartışıyor

Türkiye, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun tartışıyor.

Soylu Nereye Çomak Soktu?

www.habermotto.com yazarı Hande Gülbahar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yönelik saldırıların Sedat Peker'in açıklamalarıyla yeni bir boyuta ulaşmasının altında terör örgütlerine yönelik kararlı tutumunun yattığını belirtti. Gülbahar "Şimdi el birliği ile Pensilvanya’daki sapıklardan Kandil’deki katillere kadar, Furkan’cısından İngiliz sevdalılarına kadar ekip halinde Joe Biden’ın yazdığı 2023 hedefine koşuyorlar" dedi.

Servet Anne Hakka Yürüdü

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun annesinin vefat haberini  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından duyurdu.

Dön Buldan Dön !

"Farklı anlam çıkarmayın. Hiç kimse verilmiş bir söz olarak algılamasın" diyen Pervin Buldan, Çözüm süreci başarıya ulaşırsa nelerin yapılacağına dair bizlere vaat edilenleri açıklamazsak namerdiz" sözlerinden geri vites yaptı.

Ziyaretin Gündemi 9 Şehit mi ?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ani ziyaretin altında helikopter kazasında 9 askerimizin şehit olması olayının bir ilgisi var mı? Kazada 9 askerimiz şehit olurken 4 asker yaralandı. Kazanın ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar bölgeye hareket etti

Üniversite Albümünde Ne Yazıyor?

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Süleyman Soylu hakkında arkadaşının yazdığı satırlar hayli dikkat çekici. Kaynak: Mezuniyet albümündeki Süleyman Soylu

Fotoğrafçı Bakan

HDP'ye yönelik gösterdiği fotoğraflarla büyük ses getiren İçişleri Bakanı Soylu için HDP "Fotoğrafçı bakan" ismini koydu

Soylu Görüşme İçin İlk Defa Konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren Soylu, "Sayın Kılıçdaroğlu'nun bizim ardımızdan sanki bu detayları anlatmamışız gibi görüşmeden çıkar çıkmaz grup toplantısında meseleyi siyasi tartışmaya dönüştürüvermesi, sorumlunun sayın Cumhurbaşkanımızı olduğunu söylemesi PKK'yı aklamaktan, üstünden yük almaktan, bu acı olayı bir siyaset malzemesi haline dönüştürmekten başka bir şey değildir" ifadesini kullandı. 

Yanındakinden İsteseydin Kemal Bey !

Soylu " Burada Türkiye Cumhuriyeti Devleti hukukun, namusun dışında adım atmamıştır. Orada 2 terörist yakalandı, alındı, ifadesi alındı."

TBMM'de Kapalı Grup Yok, HDP Devre Dışı

HDP devre dışı. TBMM'de kapalı oturum yapılmayacak. Terörle mücadele HDP dışındaki partilerden ortak tavır bekleniyor.

Gök Girsin Kızıl Çıksın

Çatacak Adamı Şaştı

Soylu Kimin Veliahtı ?

ABD'nin Türkiye uzmanı Max Hoffman. "Ancak görünen o ki Soylu, muhafazakar kesimde veliaht gibi." dedi

FETÖSAVAR Soylu'ya Twitter Engellemesi

Terörle etkin mücadelede önemli mesafe aldıran İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan yapılan engelleme sayısı 3'e çıktı.

Süleyman Paşa Boğaziçi'nden Çıkmam Diyor

Orada gidecek üniversite rektörünün odasını işgal edecek. Buna asla müsaade etmem. Türkiye ayağa kalksa da müsaade etmem böyle bir şey yok. Boğaziçi Üniversitesi ayağa da kalksa üniversite rektörünün odasına girmesine izin vermem.

Bakan Soylu: 'Bu bir savaş değil, bu bir terörle mücadele'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'Bu bir savaş değil. Bu bir terörle mücadele. Sınır ötesi harekat. Türkiye teröristlere ait bir kampı yok etmek üzere kendi adına meşru bir harekatın içerisinde' dedi.

Bakan Soylu: 'DEAŞ'ın da PKK'nın da YPG'nin de patronu aynıdır'

Karabük Üniversitesi'nin akademik yıl açılış törenine katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 7 maddelik sorusuna yanıt verdi.