Geçmişi Tereyağ Eritir mi İsmail Saymaz?

İsmail Saymaz'ın , Saban Gazetesi yazarı Hilal Kaplan'a 'Utanmadan geçmişi silebileceğini düşünüyor' sözleri akıllara Kaplan'ın 'koku duyusu geri gelsin diye burnuna kulak çubuğu ile organik tereyağı sürmesi' olayını hatırlattı.

PAYLAŞ
Geçmişi Tereyağ Eritir mi İsmail Saymaz?
İsmail Saymaz'ın , Saban Gazetesi yazarı Hilal Kaplan'a "Utanmadan geçmişi silebileceğini düşünüyor" sözleri akıllara Kaplan'ın "koku duyusu geri gelsin diye burnuna kulak çubuğu ile organik tereyağı sürmesi" olayını hatırlattı.

HaberTürk'te yayımlanan 'Enine Boyuna'ya telefonla katılan Pelikan Grubu'nun en tanınmış ismi Hilal Kaplan, programın moderatörü Hülya Hökenek, gazeteci İsmail Saymaz ve HaberTürk hakkında konuştu.

Kaplan'ın konuşmasının ardından İsmail Saymaz sert ifadelerle cevap verdi.Programda adının geçtiğini söyleyen Kaplan, "Cevap hakkımı kullanmak istiyorum" diyerek sosyal medya hesabından tweet attı. Tweeti gören Hökenek, Kaplan'ı programa bağladı.

Hilal Kaplan, ilk olarak Hülya Hökenek'i daha sonra İsmail Saymaz'ı hedef aldı. Son olarak Hülya Hökenek Hilal Kaplan'ı, "Hilal Hanım siz itibar suikastı yapıyorsunuz. Siz cevap hakkı sınırlarını aştınız. Size çok teşekkür ediyoruz" diyerek yayından aldı.

Kaplan'ın hattan alınmasının ardından konuşan İsmail Saymaz, "Hilal Kaplan çözüm sürecinde poşu bağlayan süreç bittikten sonra asker postalı giymiş bir kadın. Hilal Kaplan Taraf gazetesinin tetikçisi. Ben cemaatçilerin yüzüne konuşurken sesini çıkaramayan bir insan. Hilal Kaplan Fetullah Gülen için şiir yazmış bir insan. PKK ve Abdullah Öcalan'ı öven tweetleri hâlâ ortada. Utanmadan geçmişini silebileceğini sanıyor" dedi.

Bilindiği üzere geçen yıl koronavirüs'e yakalanan Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan, koku duyusunu kaybettiğini belirterek, arkadaşından aldığı bir tavsiye üzerine koku duyusu geri gelsin diye burnuna kulak çubuğu ile organik tereyağı sürdüğünü söylemişti.

Acaba terayağ geçmişi eritebilir mi?

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN