CHP'den Aynen İade

'Hangi gerekçe ile hakaret ediyorsun? ' diyen Kılıçdaroğlu 'Beş sorunun cevabını alacağım' dedi. Özgür Özel ise 'Kılıçdaroğlu hakkında yaptığı tüm iftira, hakaret ve küfürleri kendisine aynen iade ediyoruz.' diye konuştu.

PAYLAŞ
CHP'den Aynen  İade
"Hangi gerekçe ile hakaret ediyorsun? " diyen Kılıçdaroğlu "Beş sorunun cevabını alacağım" dedi. Özgür Özel ise "Kılıçdaroğlu hakkında yaptığı tüm iftira, hakaret ve küfürleri kendisine aynen iade ediyoruz.” diye konuştu.

Kemal Kılıçdaroğlu, bugün Ankara'da gerçekleştirdiği kongrede kendisine, "Terbiyesiz herif. Sana bakanlarımı gönderiyorum seni bilgilendirsinler diye... Sen bunlara layık değilsin" şeklinde hakaret eden Cumhurbaşkanı  Erdoğan'a yanıt verdi.

Erdoğan'ın sorulan sorulara cevap vermek yerine hakaret ettiğini aktaran Kılıçdaroğlu, "Ben 16 şehidimizin hakkını sonuna kadar savunmaya devam edeceğim. O 5 sorunun cevabını mutlaka senden alacağım" dedi.

Kılıçdaroğlu şöyle konuştu:

"Bugün Erdoğan bana hakaret ediyor. Kontrolünü kaybedip, 'terbiyesiz' bile diyor. Ne için söylüyor bunları? Ben 16 şehidimizin hakkını savunduğum için. Ve kendisine 5 soru sordum. Şehit aileleri adına sordum, milletimiz adına sordum. 5 soruya yanıt ver dedim, en azından toplum neyin olup olmadığını öğrensin diye. Ama sen bütün bunları bırakıyorsun, bana hakaret ediyorsun. Hangi gerekçe ile hakaret ediyorsun? İşin reklamına kaçıyorsun. Ben 16 şehidimizin hakkını sonuna kadar savunmaya devam edeceğim. O 5 sorunun cevabını mutlaka senden alacağım. "

Özgür Özel  "iade edeceğim" 

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM'de toplam 22 saniye süren bir basın toplantısı düzenleyerek “Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu hakkında yaptığı tüm iftira, hakaret ve küfürleri kendisine aynen iade ediyoruz” dedi.

CHP Grup Başkanvekili Özel, saat 16.30'da TBMM'de basın toplantısı düzenleyerek kısa konuşma rekoru kırdı. Özel, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na “’Bunların sorumlusu Cumhurbaşkanıdır nasıl diyorsun ya?’ Terbiyesiz herif. Sana İçişleri Bakanımı, Savunma Bakanımı gönderiyorum. Sen bunlara layık değilsin” diyen Erdoğan'a şu yanıtı verdi:

“Meclis tarihinin en kısa basın toplantısını yapmak üzere karşınızdayım. Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu hakkında yaptığı tüm iftira, hakaret ve küfürleri kendisine aynen iade ediyoruz.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN