İnce'ye Villa Sorusu

24. Dönem CHP Adana Milletvekili Ümit Özgümüş, yeni parti kuracağını beliren eski CHP'li Muharrem İnce'ye ' Villayı emekli maaşınla mı aldın?' diye sordu.

PAYLAŞ
İnce'ye Villa Sorusu
24. Dönem CHP Adana Milletvekili Ümit Özgümüş, yeni parti kuracağını beliren eski CHP'li Muharrem İnce'ye " Villayı emekli maaşınla mı aldın?" diye sordu.

24. Dönem CHP Adana Milletvekili Ümit Özgümüş, 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP'nin adayı olan Muharrem İnce'ye ilginç bir soru yönetti.

kucuksaat.cm'un haberine göre Muharrem İnce'yi CHP içerisinde ilk destekleyen milletvekili olarak bilinen Özgümüş, İnce'ye yönelttiği soruda, "Bay  Muharrem, söz verdiğin halde, Cumhurbaşkanlığı seçiminde topladığın bağış ve harcamanı açıklamadın. Ama seçimden sonra Bodrum'da lüks villa aldın. Bağışlar, dar gelirli vatandaşın ekmeğinden kestiği paralardı. İçin rahat mı? Villayı emekli maaşınla mı aldın?" ifadelerini kullandı.

Daha önce de İnce yaptığı yorumlarda "Yalancı, kibir abidesi ve güvenilmez" tanımlamalarında bulunan Özgümüş'ün, yönelttiği bu soruya İnce'nin yanıt verip vermeyeceği merak ediliyor.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN