Kibarca Değil Yekten 'Döverim' Dedi

Cemal Enginyurt yeni bir tartışmaya imza attı. Enginyurt , gazeteci Önkibar için ' Şimdi Sabahattin Önkibar dayak yedi mesela… Kınamadım çünkü zaten fırsat bulsam ben döverdim' diye konuştu.

PAYLAŞ
Kibarca Değil Yekten 'Döverim' Dedi
Cemal Enginyurt yeni bir tartışmaya imza attı. Enginyurt , gazeteci Önkibar için " Şimdi Sabahattin Önkibar dayak yedi mesela… Kınamadım çünkü zaten fırsat bulsam ben döverdim" diye konuştu.

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ,2019 yılında saldırıya uğrayan gazeteci Selahettin Önkibar hakkında yekten "Fırsatı bulsam ben döverdim" sözleri tartışma oluşturdu, 

Haber Global canlı yayınına katılan Enginyurt, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a yönelik saldırının “Haince” bir saldırı olduğunu ve Ülkücüler tarafından “Organize olarak” yapılmadığını öne sürerken yeni bir tartışma başlattı.

Cemal Enginyurt, gazeteci Sabahattin Önkibar'ın geçen yıllarda darp edilmesini ise kınamadığını söyledi. Enginyurt, Önkibar'ın darp edilmesini neden kınamadığını, "Kişi yapmadığı bir şeyden dolayı kınamaz. Şimdi Sabahattin Önkibar dayak yedi mesela… Kınamadım çünkü zaten fırsat bulsam ben döverdim" dedi.

Sabahattin Önkibar, Cemal Enginyurt’a Twitter hesabından yanıt verdi.

“Sen Ülkücülükten geçiniyorsun. Başka zerre vasfın yok. Pardon. Rakı servisin de fena değil... Bahçeli'ye hakaretlerinin beraber gittiğimiz lokalden onlarca şahit var. Hadi yalan desene” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN