Maşallah Osman !

Genel Yayın Yönetmenimiz Fehmi Çalmuk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 1994 ruhuyla 2023 hedefi olarak özetlediği partinin il başkanlığındaki değişimin bilinmeyenlerini yazdı. 'Milli Görüş'ün ağır abisi Maşallah Osman' başlığını taşıyan analizde Osman Nuri Kabaktepe'yi öneren isimlerinden birisinin de İHA ve SİHA imalatıyla Türkiye'nin Savunma Sanayiinde çığır açan Erbakan'ın öğrencisi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dünürü Özdemir Bayraktar olduğunu gündeme getirdi.

PAYLAŞ
Maşallah Osman !
Genel Yayın Yönetmenimiz Fehmi Çalmuk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 1994 ruhuyla 2023 hedefi olarak özetlediği partinin il başkanlığındaki değişimin bilinmeyenlerini yazdı. "Milli Görüş'ün ağır abisi Maşallah Osman" başlığını taşıyan analizde Osman Nuri Kabaktepe'yi öneren isimlerinden birisinin de İHA ve SİHA imalatıyla Türkiye'nin Savunma Sanayiinde çığır açan Erbakan'ın öğrencisi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dünürü Özdemir Bayraktar olduğunu gündeme getirdi.

Genel  Yayın Yönetmenimiz Fehmi Çalmuk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın  1994 ruhuyla 2023 hedefi olarak özetlediği partinin il başkanlığındaki değişimin bilinmeyenlerini yazdı.

"Milli Görüş'ün ağır abisi Maşallah Osman" başlığını taşıyan analizde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "adaletin timsali “Ömer” arıyordu. Sadakatin timsali “ Osman” önerildi." diyen Çalmuk şöyle yazdı:

"Elbette il başkanı olmasında Cihannüma örgütlenmesinin gücü inkar edilemez. Mustafa Şen’in kadar İhsan Aktaş ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu bu süreci yürüten önemli isimler. Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’e yakınlığı bilinen Osman için artık görev emri çıkarılması gerekliydi."

Çalmuk'un yazısında dikkat çeken  bölüm ise  Osman Nuri Kabaktepe'yi öneren isimlerinden birisinin de İHA ve SİHA imalatıyla Türkiye'nin savunma sanayiinde çığır açan Erbakan'ın öğrencisi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dünürü Özdemir Bayraktar'ın olması. 

 Çalmuk, yazısında Osman  Nuri Kabaktepe için şunları yazdı: 

"Şimdi başladı imtihanı…Değişmeden, dönüşmeden, dönme dolaba binmeden, iktidar nimetinden başı dönmeden, davaya dadanmış, “yaptırmayız, kımıldatmayız” diyen maklube yiyerek inkılap yapmayı, sızıntı okuyarak devlete, imana ve hakikate sızmayı iyi bilenlerin algı yönetimi altında kalan kadrolara karşı; 2023’ü ilk adım Kızıl Elma olarak gören,  gelecek tahayyülü olan adanmış kadrolara bir il başkanlığı yapacak. İstanbul’a Milli Görüş’ün ağır abisi Maşallah Osman geldi"

Yazının tamamı için tıklayınız

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN