Millet İttifakının Adayı Atlantik Ötesinden İlan Edilecek

AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk, BBN Türk ekranlarında Fehmi Çalmuk'un sunduğu Politik Adam programına konuk oldu.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk,  adaylarının Recep Tayyip Erdoğan olduğunun altını çizerken, muhalefetin adayının ise Atlantik ötesinden belirleneceğini öne sürdü.

CHP içinde İstanbul ve Ankara Belediye başkanlarının kendilerini "ayrı Cumhuriyet"gibi gördüklerini öne süren Metin Külünk, Ankara ve İstanbul belediye başkanları arasında sinsi bir Cumhurbaşkanı adaylık yarış olduğunu belirten Külünk "izim Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Peki ben soruyorum. Ana muhalefet partisi ve bileşenleri diyebiliyor mu Cumhurbaşkanı adayımız şudur diye, diyemezler. Çünkü ana muhalefet partisi ve bileşenleri adayını Ankara’da belirleyemeyecekler. Atlantik ötesinde belirlenmiş bir adayı ilan edecekler. Adayların belirlendiği yerler asla partilerin genel merkez binaları olmayacak. Partilerin genel merkez binaları sadece, Atlantik ötesinde Erdoğansız Türkiye hayali peşinde koşan ve Türkiye’yi İkinci Dünya Savaşı sürecinde olduğu gibi zapturapt altına almak isteyen, yeniden tek parti, şeflik dönemi hayali peşinde koşan adres belirleyecektir. Bizim adayımız belli Recep Tayyip Erdoğan." diye konuştu.

Ppandemi sürecinde ekranlara çıkarak vatandaşı korku, endişe ve telaşa sevk edenlerin 15 Temmuz’u tamamlama peşinde olduğunu söyleyen Metin Külünk  "Algı yönetiminin doğrudan hedefinin, 15 Temmuz’da başarılamayanın tamamlanmak olduğunu vurguladı.  Külünk “15 Temmuz akşamı silahlı işgalle Türkiye’yi iç savaşa sokmak isteyenler, Erdoğansız Türkiye hedefleyenler, şimdi pandemi provokatörlüğü yapıyorlar. Buna da bir takım bilim adamları, bilimsel taraflarına saygı duyarak, bilerek ya da bilmeyerek dahil oluyorlar. Pandemi provokatörlüğü üzerinden 15 Temmuz kalkışmasını tamamlayabilmek için bu süreci algı yönetimiyle tamamlama peşindeler.” 

 

 

 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN