Türk Liderler Tehdit Altında

Türk Liderler Tehdit Altında

Stratejist İbrahim Ufuk Kaynak'tan genel yayın yönetmenimiz Fehmi Çalmuk'a şok açıklamalar

Youtube Kanalı VİDEO

VİDEOYU PAYLAŞ!

Politik Adam - Şöyle diyelim mi, yüzyılların ilk çeyreğinde madem bir değişim süreci yaşanıyorsa demek ki yeni haritalar değişecek, yeni ülkeler mi oluşacak? Bunu mu anlamalıyız?

İbrahim Ufuk Kaynak -Şimdi bu son 20 senedir her gün dillendirilen bir olay, ABD’de CIA’in bütün raporlarında var, kaç defa bu televizyonlarda anlatıldı. Anlatılmasının esas sebebi şuydu, sürekli olarak haritaları yeniliyorlardı, işte Arap Baharı dediğimiz şey, Sovyetler Birliği’nden ayrılan ülkelere ayrı bir bahar yaptılar.  Yeryüzünün şekillenmesi böyle oluyor. Ukrayna’daki şu anki savaş, Kazakistan’da yapılmak istenilen ayaklanma, Türk Devletleri Teşkilatı’nın durdurulması, dünya şekilleniyorken derken illa onlar şekillendirmiyor, biz de şekillendiriyoruz. Mesela bizim de arada kendi katkımızı söyleyeyim, Somali’yi Türkiye’nin birdenbire ayağa kaldırması, Libya’yı ayağa kaldırması, 

Politik Adam -Ama biz biraz kayıt dışıyız, fabrikasyon hatası gibi miyiz?

İbrahim Ufuk Kaynak -Evet, onlar için, bizim için ayrı bir devre başladı, hani onlar dünyayı şekillendirirken ilk defa bizde de devlet aklı ortaya çıktı ve o da dünyanın şekillendirilmesinde bende varım dedi. Şu anki sıkıntılarımızın kaynağı da budur. 

TÜRK DEVLETLER TEŞKİLATI’NA İMZA ATAN HER ÜLKE VE ONA İMZA ATAN HER DEVLET BAŞKANI TEHDİT ALTINDADIR. 

İbrahim Ufuk Kaynak -Şimdi Anglosaksonlar, Slavları bir cenderenin içine alıp durdurmak, peşinden Türkiye’ye dönmek istiyorlardı ama dedim ya Türkiye, Türkiye değil sadece, Türkiye, Türk Devletler Teşkilatı’nın kurulmasıyla birlikte ki Türk Devletler Teşkilatı’nın imzası atıldıktan sonra Türk Devletler Teşkilatı’na imza atan her ülke ve ona imza atan her devlet başkanı tehdit altındadır.